درباره ما

تاريـخچه روغن آرگان

 

همه زنان ومردان در سراسر دنيـا می خواهند که خوب حس کنند و خوب به نظر برسند و از فرآورده های مختلف برای رسيـدن به ايـن هدف استفاده می کنند. هر ماه ميـليـونها برای آخريـن فرآورده های زيـبايـی که باعث می شود شما خوب به نظر برسيـد و خوب حس کنيـد، هزيـنه می شود. هم اکنون فرصت آن را داريـد که از فرآورده ای استفاده کنيـد که هزاران سال به صورت راز نگه داشته شده بود:” روغن آرگان”

argan-oil

eskalim

درباره اسكاليـم

برند اسکاليم يک برند ايتاليايي است که از ميل ذاتی انسان به زيبايی ها و مراقبت از موها برخاسته است.

برای رسيدن به اين اهداف برند اسکاليم از متخصصين زيبايی و سلامت مو بهره جسته تا کمترين ميزان آسيب به مو ها را وارد نمايد و از سلامت موها حفاظت نمايد.

استفاده از کمترين ميزان آمونياک در محصولات  و بهره جستن از مواد مفيد گياهی همچون روغن آرگان از نقاط تمايـز ايـن برند است که آن را در ميان ديگر برند های رنگ مو برجسته ساخته است.

همه اين ها نشانه اهميتی است که اسکاليم به سلامت موهای شما می دهد.

درباره HSA

كمپاني HSA در سال 1982 در قلب اروپا تاسيـس شد.هدف از كمپاني HSA توليـد محصولات مراقبت از مو و پوست با بالاترين سطح كيـفيـت است. در واقع ايـن كمپاني پيـشتاز محصولات مراقبت از مو مي باشد. كمپاني  HSA  يكي از پيـشرو ها در زميـنه زيـبايـي است كه رويـكرد جامعي در ايـن زميـنه داشته است تا به يـكي از بهتريـن ها در زميـنه محصولات مراقبتي مو تبديـل گردد.

  • با دارا بودن 45 هزار مترمربع كارخانه در سراسر دنيـا
  • توليـد روزانه 30 تن و 150 هزار تيـوپ رنگ
  • با بيـش از 500 فرمولاسيـون مختلف
  • با بيـش 100 برند در سراسر دنيـا
  • با بيـش از 30 سال تجربه
  • با حضور در بيـش از 90 كشور درسراسر جهان

hsa